شهادت پاول و سودهای بازار تسلا درایو > 자유게시판

본문 바로가기

شهادت پاول و سودهای بازار تسلا درایو

작성일 24-10-05 01:41 조회 5

페이지 정보

본문

پاول رئیس فدرال رزرو به شهادت دو روزه خود در کپیتال هیل ادامه خواهد داد. (عکس از چیپ ... [+] Somodevilla/Getty Images)
Getty Images Francis Scott Key Aways

* S&P 500 رکورد بالا، توسط سهام غیرفناوری و هوش مصنوعی
* سود بخش مالی با افزایش سیتی بانک و گلدمن ساکس قبل از درآمد
* پاول به کاهش نرخ در میان تضعیف نگرانی های بازار کار اشاره می کند
قسم می خورم وقتی می گویم، سهام دیروز بالاتر رفتند، از مقالات قبلی برش و چسباندن نمی کنم. برای سی و ششمین بار در سال جاری، S&P 500 با افزایش 0.1 درصدی به بالاترین حد خود رسید در حالی که نزدک کامپوزیت 0.14 درصد رشد کرد. با این حال، بر خلاف بسیاری از رکوردهای بسته شدن جدید، سودهای دیروز عمدتاً ناشی از سهام خارج از فناوری و هوش مصنوعی (AI) بود.
بخش مالی روز سه‌شنبه شاهد رشد چشمگیری بود. سهام سیتی بانک 3 درصد رشد کرد. گلدمن ساکس نیز شاهد صعود سهام خود با افزایش بیش از 1.5 درصدی بود. به نظر من این جالب است زیرا بانک ها از روز جمعه با سیتی بانک، جی پی مورگان و ولز فارگو گزارش درآمد خود را آغاز می کنند. سهام بانکی به طور کلی زنگ خطری برای اقتصاد است. بینش آنها در مورد وام های تجاری و بدهی کارت اعتباری مصرف کننده در ارائه دیدگاه آگاهانه از قدرت اقتصادی کلیدی است. این که شاهد بودیم برخی از این سهام قبل از درآمدها شروع به حرکت بالاتری کردند، نه تنها از نظر آنچه می تواند برای قدرت کلی اقتصادی به همراه داشته باشد، بلکه از نظر گسترش رهبری بازار نیز قابل توجه است.
در همان زمان، دیدیم که برخی از وضعیت‌های مالی شروع به رشد کردند، پاول، رئیس فدرال رزرو، روز سه‌شنبه شهادت دو روزه خود را در کاپیتول هیل آغاز کرد. پاول در اظهارات آماده شده درباره تضعیف بازار کار اخیراً اظهار نظر کرد. در حالی که سطح بیکاری هنوز فقط 4.1٪ است، ما شاهد تجدید نظرهای نزولی در گزارش های شغلی قبلی بوده ایم. اظهارات او در مورد تضعیف بازار کار به عنوان نشانه ای تلقی شد که فدرال رزرو به شدت در حال بررسی کاهش بهره در اواخر امسال است. با توجه به CME FRS Watch over Tool، احتمال کاهش نرخ در ماه جولای کمتر از 5٪ است. با این حال، برای سپتامبر، این احتمالات بیش از 75٪ است. پاول امروز به شهادت خود ادامه خواهد داد.
برخی از سهام منفرد اخباری هستند که من امروز آنها را دنبال می کنم. سهام Honeywell اندکی پایین تر نشان داده شده است. این شرکت اعلام کرد که فناوری و تجهیزات فرآیند گاز طبیعی مایع شرکت Breeze Products & Chemicals را به قیمت 1.81 میلیارد دلار خریداری خواهد کرد. 3M پس از استعفای مدیر مالی شرکت تنها دو ماه پس از انتصاب مدیرعامل جدید، سهام خود را نزدیک به 2 درصد کاهش داد. در سوی دیگر طیف، شرکت شیشه‌ساز Corning از جمعه گذشته شاهد رشد سهام خود نزدیک به 16 درصد بوده است. روز دوشنبه، این شرکت دستورالعمل سه ماهه دوم خود را افزایش داد. تقاضا برای محصولات اتصال نوری Corning که برای برق رسانی به شبکه های دارای هوش مصنوعی مولد استفاده می شود، کاتالیزور پشت این اقدام بود.
اطلاعات بیشتر از FORMFORBES ADVISORبهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده سال 2024ByKevin PayneContributorبهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5 درصدی سال 2024 توسط Cassidy Horton Contributorما همچنین شاهد حرکت عظیمی در سهام تسلا بوده‌ایم که به هفته گذشته بازمی‌گردد. این سهام در ماه آوریل به پایین ترین سطح خود به کمتر از 139 دلار رسید و سپس در محدوده معاملاتی بین 170 تا 180 دلار در بسیاری از ماه های گذشته گیر کرد. از 24 ژوئن، سهام 44 درصد افزایش یافته است. اپل همچنین از اواخر ژوئن شاهد افزایش حدود 9 درصدی سهام خود بوده و جایگاه خود را به عنوان با ارزش ترین شرکت بازپس گرفته است. سهام اپل از زمان اعلام کنفرانس جهانی توسعه دهندگان در مورد تلاش ها در حوزه هوش مصنوعی افزایش یافته است.
برای امروز، گوش می‌دهم تا ببینم رئیس پاول چه می‌گوید. اگرچه اظهارات آماده شده او تا حد زیادی منعکس کننده آن چیزی است که دیروز او گفت، اما ممکن است سوالی از او پرسیده شود که بازارها به آن چسبیده اند. من همچنین در حال تماشای این هستم که ببینم آیا نوسانات قبل از گزارش فردای شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) شروع به افزایش می کند یا خیر. انتظار می رود که CPI اصلی 0.2٪ بر اساس ماه به ماه افزایش یابد. و سپس به سهام مالی قبل از شروع فصل سود در روز جمعه نیز توجه می کنم. مثل همیشه، من به برنامه سرمایه گذاری و اهداف بلند مدت شما پایبند هستم.
تفسیر tastytrade، Inc. فقط برای اهداف آموزشی. این محتوا توصیه تجاری یا سرمایه‌گذاری یا توصیه‌ای مبنی بر اینکه هر محصول یا استراتژی سرمایه‌گذاری برای هر شخصی مناسب است، نیست.
من را در توییتر دنبال کنید. JJ KinahanFollowingمن مدیرعامل IG آمریکای شمالی هستم، شرکت مادر کارگزاری پیشرو در بازار tastytrade، شبکه محتوای آموزش مالی tastylive و tastycrypto. من توسعه و ارائه پیشنهادهای جدید نوآورانه را برای سرمایه گذاران خرد تسهیل می کنم زیرا ما به رشد کسب و کار خود ادامه می دهیم و ابزارهایی را برای مشتریان خود فراهم می کنیم تا سرمایه گذاری های خود را مدیریت کنند. من قبلاً استراتژیست ارشد بازار و مدیر عامل استراتژی ساختار بازار و حمایت از مشتری بودم. و همچنین مدیر عامل پلتفرم های معاملاتی TD Ameritrade، یکی از شرکت های تابعه چارلز شواب. من کارم را به عنوان یک بازارساز بورس اوراق بهادار هیئت مدیره شیکاگو آغاز کردم و بعداً در بانک ING و ون در مولن سمت‌هایی داشتم. من به عنوان عضوی از هیئت مشاوره CBOE، کمیته گزینه های SIFMA و در هیئت مدیره Clearlist خدمت می کنم. من یک جانباز 30 ساله تجارت و مهمان عادی CNBC، و همچنین عضو هیئت مدیره در NYSE Genus Arca و عضو کمیته داوری در CBOE هستم.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you liked this article and you would such as to get more facts relating to اخبار فروش اتومبیل kindly check out our site.